Skip to main content

MEDIA

ZKS Unia Tarnów  jest klubem z bogatą historią.

Nawiązujemy współpracę z różnymi firmami, nie tylko w zakresie biznesowym, ale także medialnym. Relacje na linii media- klub są bardzo istotną dziedziną naszych działań z obszaru marketingowego oraz  PR- owego. Współpraca z mediami ma dla nas bardzo duże znaczenie, dlatego też zależy nam, aby  utrzymywać jak najlepszy kontakt z dziennikarzami.

Pragniemy, aby współpraca na tej płaszczyźnie cechowała się obopólnym zaufaniem, świetną atmosferą oraz zaangażowaniem.

Pod koniec sezonu 2018/2019 oficjalnie podpisaliśmy umowę o współpracy z redakcją Kuriera Tarnowskiego, na mocy której czasopismo stało się naszym Patronem Medialnym.

Ponadto z  powodzeniem współpracujemy z serwisami lokalnymi: Tarnow.in, Nasz-Tarnow.pl, Tarnowskieinfo.pl

Pobierz wniosek o akredytacje  —> Wniosek o Akredytacje

Współpracują z nami

Główny Partner

Grupa Azoty to jedna z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie. W jej skład wchodzą m.in. Grupa Azoty S.A. (jednostka dominująca z siedzibą w Tarnowie), Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A, Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. i Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.
Firma od kilku lat zmienia oblicze polskiej chemii. Jej działania sprawiają, że jest to jedna z najbardziej innowacyjnych gałęzi przemysłu w Europie. To efekt długofalowej strategii przyjętej przez Grupę, której jednym z filarów są nowe inwestycje

NASZE LICZBY W SOCIAL MEDIA

12780

ZKS UNIA TARNÓW

2110

AKADEMIA PIŁKARSKA

322

SMS