Skip to main content

Z bardzo dobrej strony pokazali się zawodnicy z roczników 2013-2014, którzy w ubiegły weekend udali się do Woli Chorzelowskiej na turniej PZU Dobra Drużyna, organizowany przez PGE FKS Stal Mielec.

Turniej prowadzony był bez klasyfikacji końcowej i zapisywania wyników, a każdy zespół otrzymał pamiątkowe medale oraz puchar. Zespół Sebastiana Grenia zaprezentował odważną, ofensywną grę, strzelając kilkanaście bramek. Drużyny z jakimi tym razem zagrały ,,młode jaskółki”: Radomiak Radom, Stal Mielec, Stal Stalowa Wola, Wisła Sandomierz, Resovia Rzeszów, Nadzieje Mielec, UKS SMS Mielec, AP Wierzchosławice, AP Jarosław.

,,Na turniej PZU udaliśmy się kolejny weekend z rzędu, tym razem z chłopcami z kategorii żak. Świetna możliwość zmierzenia się z drużynami z południa Polski, z którymi mogliśmy sprawdzić swoje umiejętności indywidualne, a szczególnie grę 1×1, pod której znakiem przebiegły ostatnie dwa mikrocykle i do której mocno zachęcałem. Chłopcy mieli możliwość zagrać z bardzo dobrymi zespołami, a w każdym z meczów zagrali jak równy z równym, bardzo często prowadząc grę, czego efektem było sporo strzelonych bramek” – powiedział po turnieju Sebastian Greń.

 

W turnieju zagrali: Klaudiusz Rzepka, Eryk Nowak, Dawid Graniczkowski, Iwo Dochniak, Kamil Kloc, Patryk Świętochowski, Mateusz Zydroń, Leon Tylko, Maciej Molenda.