Skip to main content

W sobotę podopieczni trenera Radosława Jacka rozegrali wyjazdowe spotkanie z drużyną MKS Czarni Połaniec w ramach X kolejki zmagań w 3 Lidze. Mecz zakończył się zwycięstwem MKS-u 2:1.

Pierwsza połowa spotkania nie przyniosła rozstrzygnięcia meczu. W 16 minucie bramce gospodarzy zagroził Dawid Sojda, piłka jednak odbiła się od poprzeczki. Druga połowa szczęśliwie rozpoczęła się dla Jaskółek, a wszystko za sprawą Artura Białego, który w 61 minucie meczu dał Jaskółkom jednobramkowe prowadzenie. Już kilka minut później do remisu w spotkaniu doprowadził Adrian Gębalski, który piłkę w bramce gości umieścił ponownie w 84 minucie zapewniając Czarnym Połaniec zwycięstwo.

 

“Niestety dzisiejsza porażka jest najcięższa do zaakceptowania. Prowadząc w meczu na wyjeździe i tworząc sobie sytuację na podwyższenie wyniku po prostu trzeba taki mecz zamknąć i wywieźć 3 punkty. Jeżeli chcemy myśleć o seryjnym zdobywaniu punktów to tego typu spotkania w tak wyrównanej lidze, trzeba rozegrać na dużym wyrachowaniu i koncentracji do ostatniej minuty meczu” – podsumował trener Radosław Jacek.

 

MKS Czarni Połaniec – ZKS Unia Tarnów
Bramka: Biały (0:1), Gębalski (1:1), Gębalski (2:1)

Unia: Zając, Węgrzyn, Biały(66’Jacak), Orlik, Putin, Sojda(78’Wardzała), Kajpust, Matyjewicz, Nytko(78’Adamski), Starzyk(66’Kieroński).

Czarni: Siryk, Bakowski, Bażant, Feres, Misztal, Gębalski, Woś, Wątróbski,Krępa, Kranarz, Kron.

Sędziował: Michał Ficiński