Skip to main content

Chcesz odbyć staż trenerski w największej akademii piłkarskiej w regionie? Klub sportowy ZKS Unia Tarnów i Akademia Piłkarska Unia Tarnów otwiera bezpłatny program stażowy i zaprasza wszystkich zainteresowanych trenerów do zapisów.


Staże trenerskie odbywać się będą w małych grupach, a każdy uczestnik otrzyma indywidualny plan, dostosowany do własnych oczekiwań. Udział w nich może wziąć każdy z uprawnieniami trenerskimi. Staż trenerski w UNII TARNÓW to okazja do zapoznania się z systemem szkolenia Akademii największego Klubu w regionie. Oferujemy obserwacje treningów i meczów grup młodzieżowych, oraz drugiej drużyny seniorów. Uczestnicy naszego projektu mogą liczyć także na liczne konsultacje warsztatowe z koordynatorami i trenerami akademii . Nadrzędnym celem stażu będzie szeroko pojęta edukacja i poszerzenie wiedzy w każdym aspekcie z zakresu szkolenia młodzieży.

Najważniejsze elementy programu stażowego to oczywiście udział w treningach, odprawach przedmeczowych, spotkaniach analitycznych i meczach “jaskółczej młodzieży”.

WYMAGAMY:

– dyspozycyjność w mikrocyklu treningowym ,

– aktywny udział w życiu Akademii ,

JAK SIĘ ZAPISAĆ ?

Mail na adres pawel.wegrzyn@zksuniatarnow.pl !

Aplikacja stażowa powinna zawierać:

– proponowany termin odbycia stażu,

– CV ,

– oczekiwania dotyczące stażu, m.in. kategoria wiekowa, w której trener stażysta chciałby funkcjonować (przedział: U12 – UNIA II)

DODATKOWO:

– każdy uczestnik otrzyma oficjalny certyfikat ukończenia stażu ,

– zaproszenie na mecz ligowy I Drużyny ZKS UNIA TARNÓW ( Wiosna 2023 ) ,

– możliwość zaliczenia części stażu UEFA A, B, C w zakresie materiału praktycznego.

DLA WYRÓŻNIAJĄCYCH SIĘ STAŻYSTÓW  – możliwość podjęcia pracy w największej Akademii w regionie !