Skip to main content

Początek sezonu narzuca piłkarzom Biało-Niebieskich dość intensywne tempo. Już w środę podopieczni trenera Radosława Jacka rozegrają spotkanie w ramach III kolejki. Ich rywalem będzie ekipa Chełmianki Chełm.

Zawodnicy startujący pod egidą Grupy Azoty dotychczas zanotowali dwa remisy. Inauguracyjne spotkanie przed własną publicznością z MKS Podlasie Biała Podlaska zakończyło się remisem 1:1. W minioną sobotę Jaskółki po emocjonującym meczu z bardzo wymagającym rywalem urwały punkty ekipie z Podhala, gdzie pojedynek zakończył się rezultatem 2:2.

Chełmianka ligowe zmagania także rozpoczęła od remisu 1:1 mierząc się na wyjeździe z ekipą KSZO Ostrowiec. W drugiej kolejce nasi przeciwnicy odnieśli pewnie zwycięstwo nad ekipą Wólczanki 3:1.

 

“W dniu dzisiejszym podsumowaliśmy to co wydarzyło się w ostatnią sobotę i rozpoczęliśmy bezpośrednie przygotowania do meczu z Chełmianka Chełm. Każdy z zawodników jest w pełni sił i z pełnym zapałem walczy o skład na najbliższe spotkanie. Myślę, że spotkanie jakie rozegraliśmy w Nowym Targu mocno podniosło morale zespołu, ponieważ na ciężkim terenie dwukrotnie odrabialiśmy straty bramkowe. Jestem spokojny, że z każdym treningiem nasza drużyna będzie robić jeszcze większy postęp, a jakość i inteligencja piłkarską jaka jest w zespole pozwoli nam szybciej zrozumieć zasady jakie będę występować podczas spotkań ligowych” – powiedział przed środowym meczem trener Radosław Jacek.

Emocji podczas środowego pojedynku z pewnością nie zabraknie. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 17:00.

Ważne informacje dla kibiców przed środowym meczem 📌

– Bilety na spotkanie można nabywać online do momentu rozpoczęcia meczu(kod QR będzie sprawdzany na bramie). W kasie stadionu będzie dostępny bilet na to spotkanie w cenie 20 złotych, a także karnety.
– W dniu meczowym kasa i brama stadionu zostanie otwarta o godzinie 16:00.
– Każda osoba zobowiązana jest do posiadania przy sobie dowodu osobistego lub innego dokumentu ze zdjęciem i okazania go służbom ochrony na każde polecenie.
– Zachęcamy wszystkich kibiców do możliwie jak najwcześniejszego pojawienia się na stadionie, co usprawni wejście na obiekt.
– Uczniowie Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów wstęp darmowy wraz z 1 opiekunem na podstawie aktualnej legitymacji szkolnej. Zawodnicy akademii wstęp wolny na podstawie list zgłoszonych przez trenerów prowadzących.
– Obowiązują akredytacje prasowe.