Skip to main content

Po środowej wygranej już w sobotę to kolejnego meczu przystąpili zawodnicy Juniorów młodszych. Ważne dla układu tabeli, a zarazem prestiżowe Derby Tarnowa zakończyły się podziałem punktów. Nasi zawodnicy dobrze kontrolowali to spotkanie stwarzając sobie kilka wybornych okazji do strzelenia bramki, a jedna z nich był niewykorzystany rzut karny już w 15 minucie meczu. Niestety w tym dniu ani razu piłka nie znalazła drogi do bramki i oba zespoły zainkasowały 1 punkt do swojego ligowego dorobku

Skład: J. Lipka – J. Bednarek I. Panek, Ł. Ludwin – K. Banek M.Gawełczyk, K. Hamza, O Soprych – A. Klepacki, S. Mida , P. Zbylut.
Zagrali również: M. Bednarz, I. Farbaniec, F. Ptak,

Na mecz derbowy jechaliśmy mocno zmotywowani ,a zespół z myślą o kontynuacji zwycięskiej serii. Początek meczu to optyczna przewaga gospodarzy, ale z każdą minutą przejmowaliśmy kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi. Stworzyliśmy sobie kilka dobrych okazji ,ale niestety nasza skuteczność i precyzja w tym dniu stała na niższym poziomie. Mecz jak na wymiar spotkań derbowych stał na wysokim poziomie, a gra mojej drużyny mogła się podobać. Cieszę się , że przy takiej intensywności spotkań chłopcy zawsze wyglądają lepiej fizycznie od przeciwnika. Zostały nam 4 kroki do wyznaczonego celu ,a pierwszy z nich mam nadzieję postawimy już we wtorek na ciężkim terenie w Gorlicach.