Skip to main content

W meczu rewanżowym Małopolskiej Ligi Trampkarzy ponownie pokonujemy drużynę Podgórze/ AP 21 Kraków. Było to drugie spotkanie tych w dwóch drużyn w przeciągu trzech dni. Warto wspomnieć , że nasza drużyna w czterech grach ligi wojewódzkiej trafiła do bramki rywali siedemnastokrotnie, co jest drugim wynikiem w lidze.

Paweł Węgrzyn powiedział: ” Udając się w niedzielny poranek do Krakowa zdawaliśmy sobie doskonale sprawę , że zespół AP  , będzie chciał wziąć rewanż za spotkanie z ubiegłego czwartku. Wreszcie dobrze rozpoczęliśmy mecz. Byliśmy jednością zarówno w poczynaniach ofensywnych i jak defensywnych. Stwarzamy mnóstwo sytuacji bramkowych, jednocześnie musimy cały czas pamiętać o zabezpieczeniu ataku. Cieszę się , że kolejni zawodnicy debiutują w lidze wojewódzkiej. Myślimy już o kolejnym mikrocyklu i czekamy na kolejny weekend, gdzie zmierzymy się z mocnym zespołem Sandecji.”

Podgórze/ AP 21 Kraków – UNIA II Tarnów 1 – 5 ( 0 – 2 )

Bramki:
24′ Solarz Bartosz ( asysta Gala )
37′ Trancygier Olivier ( asysta Witek )
45′ Solarz Bartosz ( asysta Stelmach )
62′ Trancygier Olivier ( asysta Garncarz ) 75′ Solarz Bartosz ( asysta Gala )

Skład:
Strzałka – Witek , Popiela , Kurek – Różycki , Jaworski , Solarz , Bieś – Gala , Garncarz , Trancygier oraz Gajczewski , Ponikiewski , Uriasz , Kawa , Stelmach , Dulian.