Skip to main content

Za naszymi żakami bardzo aktywny weekend, chłopcy rozegrali grę wewnętrzną między rocznikami 2011 i 2012 oraz zawodnicy z grupy PRO zagrali w turnieju “Piłkarskie Perełki Małopolski”.

W sobotni poranek na naszych boiskach treningowych mimo zlej pogody zjawili się gracze żaków, którzy mieli okazję zagrać przez 90 minut, padła ogromna liczba goli i co najważniejsze dzieci bardzo się cieszyły, że mogą zagrać mecz.

Dziękujemy za zaangażowani zawodnikom:

– Igor Jakubas
– Eryk Michalski
– Nataniel Fasula
– Jakub Augustyn
– Ignacy Wasa
– Kornel Szlachta
– Oskar Łuszcz
– Piotr Ciochoń
– Kacper Nosek
– Dominik Zaniewski
– Antoni Padło
– Kryspin Lizak
– Maksymilian Dropiński
– Jan Tylko

Zawodnicy z grupy PRO rozegrali sześć spotkań w turnieju “Piłkarskie Perełki Małopolski” zmierzyliśmy się z AP English Football, Okocimski Brzesko, Wstovia Tarnów, Skrzyszovia Skrzyszów, Radłovia Radłów, Błękitni Tarnów. Turniej miał charakter szkoleniowy nie było w nim miejsc.

Nasz klub reprezentowali:

– Filip Rzepka
– Filip Grzenia
– Ksawery Trancygier
– Miłosz Michałek
– Jakub Kolak
– Adrian Ostręga
– Miłosz Wagnerowski
– Karol Rybski
– Mateusz Mizera

“Za nami bardzo fajna piłkarska sobota, w końcu mogliśmy zagospodarować chłopcom czas. Każdy zawodnik z kategorii żak miał okazję w ten weekend pograć co dla dzieci jest najważniejsze, cieszy fakt, że po przymusowej przerwie nie mamy zaległości fizycznych, trenujemy trzy razy w tygodniu i to widać na boisku. Na plus na pewno “grad” bramek zarówno w grze wewnętrznej jak i na turnieju. Oby więcej takich weekendów z piłką dla naszych podopiecznych” – zakończył trener Marcin Zając.