Skip to main content

Przedstawiamy kluczowe informacje organizacyjne przed nadchodzącym meczem Unii Tarnów z Avią Świdnik, który odbędzie się na Stadionie Miejskim w Tarnowie w sobotę, 9 marca, o godzinie 14:00.


W trakcie meczu dla kibiców dostępna będzie wyłącznie trybuna główna, oferująca 999 miejsc. Cena biletu na trybunę wynosi 20 złotych. Bilety będzie można nabyć w kasie stadionu w dniu meczu od godziny 13:00.

Miło nam ogłosić, że kobiety oraz emeryci będą mogli skorzystać z darmowego wstępu na mecz, jako gest naszej wdzięczności i uznania dla tych grup społecznych. Dodatkowo, do każdego biletu dodajemy darmową kiełbaskę z grilla, aby umilić Państwu czas spędzony na naszym stadionie. Kontynuujemy bezpłatny wstęp dla uczniów do 18 roku życia, za okazaniem aktualnej legitymacji szkolnej. Kasa oraz brama stadionu zostaną otwarte o godzinie 13:00.

Darmowy wstęp dla uczniów Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów oraz dla zawodników akademii wraz z opiekunem, na podstawie aktualnej legitymacji szkolnej lub list zgłoszonych przez trenerów.

Przypominamy o konieczności posiadania akredytacji prasowej dla mediów. Formularze wniosków są dostępne na naszej stronie internetowej pod adresem: https://zksuniatarnow.pl/media/ Wszystkie wnioski o akredytacje prosimy kierować na adres biuro@zksuniatarnow.pl najpóźniej do dnia 9.03.2023, do godziny 1o:00.  Akredytacje będą wydawane od godziny 13:00 przez pracowników ochrony przy głównym wejściu od strony dworca PKP.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wspólnego kibicowania i doświadczenia wspaniałej atmosfery meczowej. Do zobaczenia na stadionie!