Skip to main content

Przygotowaliśmy dla Państwa najważniejsze informacje organizacyjne przed sobotnim meczem pomiędzy Unią Tarnów, a Stalą Stalowa Wola.

Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim w Tarnowie, ul. Zbylitowska 3. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00. Wydarzenie zaplanowano jako mecz z udziałem kibiców gości. Bilety do nabycia w dniu meczu w kasie stadionu w cenie 20 złotych. Możliwy jest również wcześniejszy zakup biletu online pod TYM LINKIEM

  • Dla kibiców drużyny gości wydzielony zostanie specjalny sektor
  • Prosimy wszystkich kibiców o zastosowanie się do wszelkich zasad higieny związanych z przeciwdziałaniem rozpowszechnianiu się koronawirusa, w tym zajmowania wyznaczonych miejsc i zachowania odpowiednich odstępów, a w przypadku niemożności zachowania odstępu zakrywanie ust i nosa.
  • W dniu meczowym kasa i brama stadionu zostanie otwarta o godzinie 12:00. Każda osoba zobowiązana jest do posiadania przy sobie dowodu osobistego lub innego dokumentu ze zdjęciem i okazania go służbom ochrony na każde polecenie. Zachęcamy wszystkich kibiców do możliwie jak najwcześniejszego pojawienia się na stadionie, co usprawni wejście na obiekt.
  • Uczniowie Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów wstęp darmowy wraz z 1 opiekunem na podstawie aktualnej legitymacji szkolnej. Zawodnicy akademii wstęp wolny na podstawie list zgłoszonych przez trenerów prowadzących.
  • Obowiązują akredytacje prasowe. Wnioski można pobrać tutaj: https://zksuniatarnow.pl/media/
    Osoby składające wnioski proszone są o przesłanie dokumentu na adres media@zksunia.tarnow.pl . Wnioski przesyłane na inne adresy mailowe nie będą rozpatrywane. Wnioski należy przesyłać do dnia 14 października do godziny 10:00. Wnioski przesłane później nie zostaną rozpatrzone
  • Jednorazowe akredytacje zostaną wydawane od godziny 12:00 u pracowników ochrony przy wejściu od strony dworca PKP.