Skip to main content

Przed nami już VIII kolejka ligowych zmagań. Jaskółki zmierzą się na wyjeździe z zespołem Sokoła Sieniawa.

Nasz rywal z dorobkiem 4 punktów zajmuje obecnie 16. miejsce w ligowej tabeli. Zawodnicy Sokoła strzelili dotychczas 6 goli przy 21 straconych. W VII kolejce piłkarze z Sieniawy mierzyli się na wyjeździe z ekipą Wólczanki Wólka Pełkińska, gdzie zwyciężyli 1:0.

 

Drużyna Unii Tarnów ma na swoim koncie 10 oczek i plasuje się na 10 miejscu w tabeli. Jaskółki do tej pory zdobyły 15 bramek, przy 12 straconych. Podopieczni trenera Radosława Jacka do tej pory zdecydowanie lepiej radzą sobie na wyjazdach, gdzie po emocjonującej grze zwyciężają w bardzo dobrym stylu. W środę tarnowianie rywalizowali przed własną publicznością z dotychczasowym liderem rozgrywek Siarką Tarnobrzeg. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

 

“Przed nami kolejny mecz, w którym będziemy chcieli pokazać mocną Unię. Po środowym meczu jest w nas ogromna złość sportowa, że nie udało się dowieźć zwycięstwa do końca i mam nadzieję, że te trzy dni wystarczą nam na odpowiednią regenerację żeby znowu dać z siebie wszystko i być dobrze przygotowanym do tego, aby tym razem zainkasować 3 punkty i przywieźć je do Jaskółczego  Gniazda. Jesteśmy mocno zmobilizowani i mam nadzieję, że ten tydzień jak zaczęliśmy zwycięstwem tak też zakończymy i razem z kibicami po meczu będziemy świętować!” – mówi przed meczem bramkarz Jaskółek Mateusz Zając.

Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 16:00.