Skip to main content

W ostatnią sobotę zawodnicy z rocznika 2011, udali się do Krakowa, by rozegrać 2 spotkania kontrolne, pokonując po bardzo dobrej grze Gwarek Wieliczka i Minikop Rajsko

W obu meczach padło wiele pięknych bramek, dając okazję do radości chłopcom obecnym na tym trójmeczu. Warto zaznaczyć, że drużyna trenera Sebastiana Grenia i Marcina Zająca odbyła w tym tygodniu jeszcze cztery jednostki treningowe, na których pojawiło się łącznie 22 zawodników.

W trójmeczu zagrali: Michałek Miłosz, Kolak Jakub, Grzenia Filip, Ostręga Adrian, Rybski Karol, Trancygier Ksawery,Tylko Jan, Fasula Nataniel, Szlachta Kornel, Michalski Eryk, Jarosz Mikołaj, Augustyn Jakub, Warchałowski Jakub, Kaim Jakub, Jewulski Igor, Ciochoń Piotr, Wasa Ignacy, Kaim Jakub.
Trenerzy: Sebastian Greń i Marcin Zając

Bramki:
Trancygier x3, Rybski x3, Grzenia x3, Fasula x2, Augustyn x2, Wasa, Ciochoń, Poręba,Tylko, Jewulski

Asysty:
Rybski x4, Kolak x2, Grzenia x2, Tylko, Michałek,Michalski,Jarosz, Ostręga, Trancygier, Warchałowski, Augustyn, Ciochoń

Trener Sebastian Greń: ,,Chłopcy po raz kolejny zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, wygrywając oba mecze po widowiskowej grze. Dla nas- trenerów, jest to kolejny wartościowy sprawdzian, w którym ogromne zaangażowanie i chęć strzelania bramek, zaowocowały efektownymi akcjami- indywidualnymi oraz zespołowymi.
Jesteśmy zadowoleni, że na każdym z czterech treningów w tygodniu, mamy praktycznie 100% frekwencję, dzięki czemu w meczach kontrolnych możemy dać wykazać się dużej liczbie zawodników, nagradzając dobrą postawę i pracę na zajęciach. Zdecydowanie ułatwia nam to możliwość wyjazdu na spotkania dużym, klubowym busem. W najbliższych miesiącach mamy zaplanowane wiele turniejów i sparingów, dlatego staramy się maksymalnie wykorzystać każdy trening, by podnosić indywidualne umiejętności naszych podopiecznych. ”