Skip to main content

W niedzielę na obiektach Dunajca Zakliczyn odbył się następny turniej z serii ,,Z piłką nożną przez powiat tarnowski”, w którym to już kolejny raz okazję rywalizować mieli chłopcy z roczników 2011-2014. Szansę rywalizacji z rówieśnikami z Okocimskiego, Termaliki, Zakliczyna, Paleśnicy, Gromnika i Rzuchowej miało ponownie blisko 30 zawodników z obu kategorii.

Tego dnia ,,Jaskółki” zdobyły we wszystkich spotkaniach ponad 50 bramek, a dla młodych zawodników, to one są najważniejszym elementem gry.
W przyszły weekend podopieczni Sebastiana Grenia rozegrają turniej finałowy powyższego cyklu, do którego awans wywalczyły zespoły orlików oraz żaków, a także udadzą się do Niecieczy, gdzie rywalizować będą w rozgrywkach MZPN w turnieju rocznika 2011.

,,Chłopcy mogli ponownie rywalizować z zespołami z regionu tarnowskiego. Postanowiliśmy skorzystać z zaproszenia organizatora i wystąpić gościnnie w kolejnym turnieju eliminacyjnym do turnieju głównego, by zmierzyć się z zespołami Okocimskiego i Termaliki w formule turniejowej, a nie meczu kontrolnym, który mieliśmy początkowo zaplanowany. Jestem zadowolony z faktu, że mieliśmy możliwość wystawienia dwóch zespołów w kategorii orlika, które z powodzeniem walczyły o wygraną w każdym spotkaniu. Najważniejsza dla nas jest możliwość spędzenia na boisku jak największej liczby minut, a udział w tym turnieju dał nam taką możliwość, więc mimo zmęczenia po zakończeniu gry, na twarzach dzieci widać było uśmiech” – powiedział trener Sebastian Greń.

 

Unia Tarnów U-11: Adrian Ostręga, Miłosz Michałek, Jakub Kolak, Jakub Kaim, Filip Grzenia, Karol Rybski, Filip Rzepka, Ksawery Trancygier, Aleksander Kokoszka, Yaraslau Bushkou, Jan Tylko, Ignacy Wasa, Jakub Warchałowski, Hubert Król, Nataniel Fasula, Adam Fikas, Adrian Gdowski, Michał Imioło.

Unia Tarnów U-9: Klaudiusz Rzepka, Dawid Graniczkowski, Jan Fleszar, Leon Tylko, Kacper Izak, Eryk Nowak, Julian Wójcik, Karol Blacha.