Skip to main content

🔵⚪️ Mateusz Surma dołącza do naszej drużyny jako kolejny zawodnik formacji defensywnej! 🙌


Mateusz, to młody zawodnik mający zaledwie 21 lat, jednak może już pochwalić się całkiem przyzwoitym doświadczeniem w seniorskiej piłce nożnej💪⚽️

Przez ostatnie lata reprezentował barwy dwóch klubów – Garbarnii Kraków oraz Wisłoki Dębica. W klubie z Krakowa, Mateusz miał okazję zaliczyć kilka cennych występów na poziomie 2 ligi. Ostatnio zaś, regularnie zdobywał doświadczenie na boiskach 3 ligi w barwach Wisłoki, co pozwoliło mu nadal rozwijać swoje futbolowe umiejętności 🌟

Mateusz z wyborem drogi życiowej poszedł w ślady swojego taty – Łukasza, który przez wiele lat występował na najwyższym poziomie w Polsce, ale nie tylko. Między innymi zdobywając Mistrzostwo Polski w barwach Legii Warszawa.

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie Mateusza przełoży się na dobrą grę w barwach tarnowskiej Unii🔥 Jest on zdecydowanym wzmocnieniem naszej drużyny, a jego wszechstronność na boisku i zaangażowanie z pewnością przyciągną wzrok kibiców.

Witamy w zespole, Mateuszu! 🤗 Już teraz nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli oglądać Twoje występy z Jaskółką na piersi!