Skip to main content

Mateusz Zając oficjalnie został zawodnikiem Unii Tarnów.

Krakowianin w swej karierze reprezentował barwy m.in. Podhala Nowy Targ, Legiononovii Legionowo, Radomiaka Radom, Watry Białka Tatrzańska czy Jutrzenki Giebułtów.

22-letni wychowanek Wisły Kraków już rozpoczął treningi z drużyną Daniela Bartkowskiego: “Jestem w klubie od kilkunastu dni. Podpisaliśmy umowę do końca sezonu. Celem jest powrót Unii Tarnów do III ligi. Cieszę się, że trafiłem do klubu, który ma ambicje by grać o wyższe cele. Głęboko wierzę, że swoją grą przyczynię się do realizacji zakładanego celu i razem będziemy w czerwcu cieszyć się z awansu Unii. Przed nami jeszcze trzy tygodnie przygotowań. Obecnie pracujemy nad poprawą naszej skuteczności w ofensywie jak i organizacją gry defensywnej. Jest jeszcze  sporo rezerw w naszej grze, więc jest nad czym pracować. Za nami kolejna gra kontrolna z mocnym zespołem grającym na poziomie 3 ligi, gdzie pokazaliśmy się z dobrej strony. Liczymy na dobre rozpoczęcie rundy wiosennej.”– zakończył obrońca Jaskółek.

Rundę wiosenną piłkarze Unii Tarnów zainaugurują przed własną publicznością już 14. marca. Ich rywalem będzie GKS Drwinia. Początek pojedynku zaplanowano na godzinę 14. Cały terminarz rundy wiosennej znajdą Państwo w zakładce Terminarz + wyniki.