Skip to main content

Dabrovia – Unia 2:3

Skład: Mucek-Warzecha,Chalcarz,Mleczko, Krużel-Morawiec, Sabat,Miśkowicz-Bryl Oraz Pazgan, Paprocki, Burzawa,Rzepka, Hebda

Trener Wojciech Krauze: Wynik meczu 3-2 dla Unii . Przeciwni wyraźnie przewyższa nas fizycznie , niektórzy zawodnicy nawet o głowę. Chłopcy zagrali nieco bojaźliwie . Mam nadzieje , że to przez to że był to ich pierwszy mecz ligowy . Szybko Damian Morawiec strzałem z dystansu wyprowadził nas na prowadzenie . Długo utrzymywaliśmy 1-0 ale w drugiej połowie przeciwnik doprowadził do remisu. Chłopcy szybko się zrehabilitowali i strzelili 2 bramki których autorami byli Hebda i Burzawa.Pochwała należy się środkowym pomocnikom , którzy wykonali dużo składnych akcji. Zabrakło w meczu komunikacji, oraz ostatniego podania w strefie wysokiej. Słaba była też reakcja po stracie i nad tymi rzeczami będziemy w głównej mierze pracowali w kolejnych tygodniach. Pochwała należy się tez przeciwnikowi, który po słabym wyniku z Tarnovią zagrał dzisiaj o niebo lepiej.

W piątek, na sztucznym boisku przy ul. Wojska Polskiego, zawodnicy z  rocznika 2011 zmierzyły się z drużyną Westovii Tarnów. Był to pierwszy  mecz po wymuszonej przerwie od treningów, więc cieszą zarówno  indywidualne jak i zespołowe akcje Jaskółek, zakończone pięknymi bramkami.

Skład: Ostręga Adrian, Michałek Miłosz, Kolak Jakub, Rybski Karol, Szlachta  Kornel, Michalski Eryk, Jewulski Igor, Augustyn Jakub, Tylko Jan,  Trancygier Ksawery, Warchałowski Jakub, Ciochoń Piotr, Kaim Jakub, Kubis  Kamil, Kokoszka Aleksander, Fasula Nataniel, Poręba Maksymilian, Wasa  Ignacy.

Trener: Greń Sebastian, Zając Marcin

Trener Sebastian Greń: ,,Spotkanie z Westovią było pierwszym meczem chłopców, rozegranym po serii gier wewnętrznych w systemie 3×3, w których zależało nam na jak największej ilości indywidualnych działań podejmowanych przez zawodników w czasie gry. Tym bardziej zadowoleni jesteśmy z wykorzystania powyższych elementów w większej grze 7×7.  Staramy się maksymalnie wykorzystać czas, w związku z tym grupa ta, w  ostatnich dwóch tygodniach trenowała 5 razy w tygodniu. Taki sam plan  przewidujemy w kolejnych mikrocyklach, ponieważ bardzo wysoka frekwencja  pokazuje jak wiele frajdy sprawiają dzieciom zajęcia”.

 

 

Unia Tarnów – GKS Gromnik 0:0

Sķład: Sz. Musiał, K. Szegda, K. Kudroń, D. Rzeszutek, H. Budzik, P. Fasula, M. Kajmowicz, K. Bąk, E. Grzywiński oraz I. Matyjewicz, K. Englert, A. Garncarz, A. Trojanowski, D. Godek

Trener Jakub Świergała:  Szkoda straconych dwóch punktów, ponieważ byliśmy zespołem dominującym. Jestem bardzo zadowolony z tego jak zawodnicy potrafili utrzymać się przy piłce, z otwarcia i budowania gry oraz reakcji na stratę. Niestety nie przełożyło się to na bramki. Nie potrafiliśmy przebić się przez nisko ustawioną obronę przeciwników. Jest to element gry, w którym ciągle musimy się rozwijać.

Unia Tarnów-Pogoria Pogórska Wola 4:0 (0:0)

Bramki: (Kozioł Bartosz 38 min, Poręba Filip 52 min, Zbieć Mikołaj 56, 50 min)

Skład: Kapustka Kacper-Zalewski-Partyka Markus, Klaper Filip, Poręba  Filip, Jankowski Seweryn, Kocik Filip, Kozioł Bartosz, Morawiec Nikodem,  Kiełbasa Jan oraz Mikołaj Zbieć.

Trener Łukasz Lisak: Jestem zadowolony przede wszystkim z gry w drugiej połowie, w której  wykorzystaliśmy stworzone sytuacje strzelając cztery bramki. Chciałbym  również pochwalić chłopców za dobrą skuteczną grę defensywną.

Unia Tarnów – Macierz Lipnica Murowana 9:1 (4:0)

Trener Łukasz Tarkowski: Ponownie bardzo dobrze spisaliśmy się zarówno w obronie, jak i ataku. Wszyscy zawodnicy stanęli na wysokości zadania i widać, że ta drużyna ciagle się rozwija. Czekamy na kolejne spotkania.

Skład: Biesiada Eryk, Kaim Alex, Kowal Jakub, Danek Wojciech, Adamski Maciej, Latuszek Paweł, Bryl Szymon, Rzepka Maksymilian, Owsianko Jan, Gałek Bartosz, Wielbłąd Bartosz, Dębowski Wojciech, Pałucki Krzysztof, Borzęcki Tomasz, Kotapka Wiktor