Skip to main content

Zawodnicy rocznika 2012 udali się w niedziele rano na turniej do Woli Chorzelowskiej pt: “Biało – Niebieska drużyna PZU”, który wraz z PZU organizowała Stal Mielec.

Mimo chłodu na zewnątrz na boisku było gorąco od wspaniałych akcji i bramek. “Jaskółeczki” miały okazję zmierzyć się z: Stal Stalowa Wola, UKS SMS Mielec, Czarni Połaniec, AP Jarosław oraz Radomiakiem Radom.

“Bardzo fajny turniej za nami, mimo porannego chłodu chłopcy grali z całych sił. Cieszy fakt, że odważnie podejmowaliśmy pojedynki 1×1 oraz w każdym meczu strzeliliśmy gola  otwierając wynik spotkania. Tym turniejem kończymy kolejny mikrocykl, statuetkę dla najlepszego gracza otrzymał Oskar Adamczyk, który świetnie wyglądał w defensywie jak i ofensywie. Chłopcy podczas przerwy doskonale bawili się w parku linowym oraz bardzo ucieszyli się z nagród. Pozytywna niedziela za nami, czas na pracę w kolejnym tygodniu” – mówił po turnieju trener Marcin Zając.

 

 

Nasz klub reprezentowali: Ksawery Trancygier, Oskar Adamczyk, Aleksander Furmański, Miłosz Żesławski, Patryk Mróz, Filip Sterna, Antoni Padło, Oliwier Białas, Maksymilian Miłkowski, Adrian Szymczakiewicz, Szymon Mleczko, Jakub Hajdo.