Skip to main content

Przygotowania do nowego sezonu rozpoczęliśmy 15 lipca od badań wydolnościowych wszystkich zawodników. Pod okiem trenera przygotowania motorycznego, każdy z zawodników poznał indywidualny plan, który pozwoli optymalnie rozwinąć chłopców pod względem motorycznym.

Bardzo budujące jest to, że od początku okresu przygotowawczego miałem do dyspozycji 25 zawodników którzy również pozytywnie zakończyli testy do SMS ZKS Unia Tarnów. Od 27.07 – 01.08.2020 drużyna brała udział w obozie dochodzeniowym na naszych obiektach, podczas którego zawodnicy trenowali 2 razy dziennie rozgrywając również dwie gry kontrolne. Nie zabrakło również wspólnej integracji podczas wyjazdu na grę w paintball oraz bardzo wyczerpujący trening na trampolinach. Cały okres przygotowawczy potraktowaliśmy na budowę całkiem nowego zespołu i rozegraliśmy 7 gier kontrolnych z mocnymi przeciwnikami.

 • Klub Sportowy “ZKS Unia” Tarnów 7:1 Górnik Wieliczka
 • Klub Sportowy “ZKS Unia” Tarnów 3:0 MKS Limanovia W Limanowej
 • Klub Sportowy “ZKS Unia” Tarnów 5:3 Puszcza Niepołomice
 • Klub Sportowy “ZKS Unia” Tarnów 0:5 Dunajec Nowy Sącz
 • Klub Sportowy “ZKS Unia” Tarnów 3:5 DAP DEBICA
 • Klub Sportowy “ZKS Unia” Tarnów 9:0 KRAKUS NOWA HUTA Kraków
 • Wolania Wola Rzędzińska 1 : 2 Klub Sportowy “ZKS Unia” Tarnów

Cieszę się że klub bardzo dobrze wykorzystał okienko transferowe i nasz zespół wzmocniło aż 13 nowych zawodników.

Bednarek Jakub (OKOCIMSKI BRZESKO)

Mida Szymon OKOCIMSKI BRZESKO

Banek Kacper ŁĘGOVIA ŁĘG TARNOWSKI

Głuszczak Igor BOREK KRAKÓW

Michalik Mateusz BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA

Lipka Jakub WISŁA KRAKÓW VEL OKOCIMSKI BRZESKO

Wójcik Szymon TUCHOVIA TUCHÓW

Moskal Michał TERMALICA NIECIECZA

Dudra Dawid BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA

 

  • Zbierzkowski Szymon DĄBROVIA DĄBROWA TARNOWSKA
  • Sznajder Oliwier BOREK KRAKÓW
  • Bednarek Jakub OKOCIMSKI BRZESKO
  • Zbylut Patryk MOSIR BOCHNIA
  • Gurgul Michał ORZEŁ DĘBNO

Postanowiłem wybrać SMS Unia Tarnów, ponieważ chce się rozwinąć zarówno pod względem piłki nożnej jak i nauki. Sądzę ze SMS Unia Tarnów jest do tego idealnym miejscem. Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. W szatni jest miła atmosfera , poziom piłkarski tez jest na bardzo wysokim poziomie. Ogólnie czuje się dobrze. Najbardziej w systemie szkoleniowym podoba mi się ofensywna gra i to ze trener testuje mnie na różnych pozycjach. Treningi są zróżnicowane tzn. raz jest trening motoryczny, raz taktyczny a w jeszcze innym przeważają rożnego rodzaju gry co pozwala rozwijać się na różnych płaszczyznach – powiedział Mateusz Michalik

Gdy bylem pierwszy raz na treningach zobaczyłem że Unia to naprawdę profesjonalna akademia z świetnymi warunkami do rozwoju. Trenerzy działają bardzo dobrze, a baza jest naprawdę świetna, dlatego postanowiłem wybrać Unię Tarnów. Zarówno na treningach bramkarskich jak i drużynowych bardzo dobrze mi się trenuje. Trenerzy chcą rozwijać zarówno siebie jak i nas zawodników, i przede wszystkim mają na drużynę plan. To że wszystko ma ręce i nogi. W lidze moja drużyna będzie rywalizowała z rok starszymi zawodnikami przez co będziemy odstawać pod względem fizycznym, ale mamy inne bardzo mocne strony.  Na treningach bramkarskich, pracujemy głownie nad sytuacjami meczowymi, nie rzeczami które nam nic nie dają – powiedział Jakub Lipka

Z niecierpliwością czekamy już na rozgrywki ligowe w których na pewno będziemy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony oraz zaprezentować wypracowany styl zespołu.