Skip to main content

Drugie zwycięstwo z rzędu odnieśli zawodnicy I LO w rozgrywkach Ligi Małopolskiej. Po bardzo dobrym meczu nasz zespół tym razem cieszył się z 3 punktów pokonując czołowy zespół ligi MKS SMS Oświęcim. Samo spotkanie przyniosło wiele emocji, a mecz był toczony w szybkim tempie. Nasza drużyna raz po raz zagrażała bramce rywala, ale w tym dniu bramkarz gości stawał na wysokości zadania. Zaangażowanie i wiara w  odniesienie zwycięstwa doprowadziła do wypracowania jednej skutecznej akcji, którą na bramkę zamienił “Midek”.

Skład: J. Lipka –J.Bednarek, K. Kieroński, Ł. Ludwin – K. Banek, M.Gawełczyk, K. Hamza, O Soprych – A. Klepacki,  S. Mida , P. Zbylut.

Zagrali również: I. Panek I. Farbaniec, K. Brongiel, F. Ptak

Radosław Jacek: Duża radość towarzyszyła nam po dzisiejszym meczu. Moja drużyna grała dzisiaj z wielkim zaangażowaniem narzucając od pierwszych minut swoje warunki gry. Stworzyliśmy sobie dzisiaj bardzo dużo sytuacji do strzelenia bramki, ale nasza skuteczność nie pozwoliła nam zamknąć tego spotkania wcześniej. Jesteśmy szczęśliwi, że w drugim meczu z rzędu inkasujemy 3 punkty, a morale chłopców idą zdecydowanie w górę. Warte podkreślenia jest to, że kolejny mecz gramy na “0” z tyłu. Gratulacje dla całego zespołu.