Skip to main content

Myślisz o pracy jako Trener zawodowy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów oraz Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów poszukują kandydatów na stanowisko Trener Piłki Nożnej w grupach młodzieżowych.

Praca jaka oferowana jest w tarnowskim klubie możliwa jest w pełnym zawodowym etacie trenerskim lub jako współpraca w mniejszym zakresie pracy dodatkowej. Jesteśmy otwarci także na stażystów i stażystki, chcących rozpocząć swoją trenerską drogę pod okiem doświadczonych trenerów ZKS Unia Tarnów.

„Ciągle rozwijamy się nie tylko pod kątem sportowym ale przede wszystkim organizacyjnym. Można śmiało powiedzieć, że jesteśmy aktualnie bardzo dobrze rozwijającym się przedsiębiorstwem społecznym, które stało się również stabilnym pracodawcą w naszym mieście. Warunki zatrudnienia jakie oferujemy naszym trenerom są bardzo atrakcyjne, ale oczywiście oczekujemy w zamian profesjonalizmu i pełnego zaangażowania. Nie zapominamy także o ciągłym rozwoju naszych trenerów, finansujemy im kursy, organizujemy szkolenia, gdyż zdajemy sobie sprawę, że tylko dobrze wyedukowany trener jest w stanie właściwie prowadzić swoich podopiecznych” – powiedział Tomasz Matyjewicz, Dyrektor Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów

Aktualny proces rekrutacyjny prowadzony jest pod kątem sezonu 2021/2022, ale wybrani kandydaci będą mieli możliwość rozpoczęcia współpracy jeszcze w bieżącym roku szkolnym. Wakaty dotyczą wszystkich dziecięcych i młodzieżowych kategorii wiekowych, a zakres współpracy może obejmować zarówno funkcję trenera prowadzącego jak i asystentów. Szczegóły omawiane będą z kandydatami na spotkaniach indywidualnych.

📌 Poszukujemy osób, które:

– posiadają licencję UEFA A, B lub C

– posiadają wykształcenie pedagogiczne,

– kochają futbol,

– mają zamiłowanie do pracy z dziećmi i młodzieżą,

– są dyspozycyjne i zdeterminowane do osiągania wyznaczonych celów

📌 Oferujemy:

– stabilne warunki zatrudnienia,

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– pracę w miłej atmosferze,

– możliwości rozwoju

✉️ CV prosimy przesyłać pod adres:  akademia@zksunia.tarnow.pl