Skip to main content

ZKS Unia Tarnów  – Glinik Gorlice 7 – 0  (5 – 0)

Bramka: Patryk Zbylut x2, Antoni Klepacki X2, Oliwier Soprych x3.

W sobotę w 2 Lidze wojewódzkiej doszło do spotkania naszej drużyny z Glinikiem Gorlice. Mecz miał duże znaczenie dla obydwu zespołów, gdyż Glinik tracił do naszego zespołu raptem 1 punkt. Od początku spotkania narzuciliśmy swój styl gry, a szybko strzelona 1 bramka dodała nam zdecydowanie więcej animuszu. Na przerwę schodziliśmy z wysokim prowadzeniem co pozwoliło nam w pełni kontrolować 2 połowę i stwarzać kolejne sytuacje. Warte podkreślenia jest, że w meczu swój debiut w tej kategorii wiekowej zanotował Kacper Konieczny z rocznika 2006, który jest wyróżniającą się postacią w zespole CLJ.

Skład: J. Lipka –J.Bednarek, I. Panek, Ł. Ludwin – K. Banek M.Gawełczyk, K. Hamza, O Soprych – A. Klepacki,  S. Mida , P. Zbylut.
Zagrali również: K. Konieczny, K. Banek M. Moskal, F. Ptak, M. Michalik, D. Dudra, Sz. Wójcik.

Od początku spotkania byliśmy dobrze dysponowani co przekładało się na stworzone sytuacje. Dobrze operowaliśmy piłką na połowie przeciwnika, a nasze akcje były finalizowane w różny sposób. Wysoki wynik pozwolił na przeprowadzenie kilku zmian, a zawodnicy, którzy pojawili się na boisku podtrzymali dobrą dyspozycje z pierwszej połowy. Cieszymy się, że nasza seria przedłużyła się do 5 spotkań.