Skip to main content

Nasza drużyna zremisowała swoje spotkanie z Sośnicą Gliwice w stosunku 3:3 (0:0). Walczymy dalej o jak najlepszą pozycje w tabeli 1 ligi futsalu.

Wynik 3-3( 0-0)

Strzelcy bramek: Szymon Adamski, Tomasz Grzesiak, Wojciech Przybył

Jakub Drwal: Zagraliśmy dobre spotkanie szczególnie w pierwszej połowie w defensywie i tym bardziej szkoda dwóch prostych błędów na początku drugiej które rywal skrzętnie wykorzystał. Zabrakło w ofensywie w kilku sytuacjach dobrych decyzji atakując 2 na 1 lub 3 na 2 . Uważam ze w przypadku gry z drużyna niepokonana od trzech spotkań remis jest cenny. Wierze głęboko że przy drobnych korektach i większej świadomości taktycznej stworzymy jeszcze niejednemu rywalowi sporo kłopotów.

Mariusz Babiarz: Spotkanie początkowo przypominało futsalowe szachy o czym może świadczyć bezbramkowy wynik pierwszej połowy. Rywal cały czas chował się w obronie czekając na kontry. Druga połowa wyglądała już inaczej. Szybko stracone dwie bramki zmusiły nas do bardziej zdecydowanych ataków. Zdobycie bramki kontaktowej spowodowało, że uwierzyliśmy w swoje siły. Dogoniliśmy rywala po raz pierwszy i jak się później okazało nie ostatni. Remis z przebiegu gry jak najbardziej sprawiedliwy.