Skip to main content

Przed nami VII kolejka zmagań w 3 Lidze grupie IV. Tym razem w środę Jaskółki zagrają przed własną publicznością z Siarką Tarnobrzeg.

W minionej kolejce podopieczni trenera Radosława Jacka zmierzyli się na wyjeździe z Orlętami Radzyń Podlaski, gdzie dzięki dwóm trafieniom Artura Białego pewnie zwyciężyli 2:0.

 

“Po ostatnim zwycięstwie na ciężkim terenie, w dobrych nastrojach przygotowujemy się do domowego starcia z liderem. Jesteśmy już po analizie ostatniego meczu, która utwierdziła nas, że zdecydowanie poprawiliśmy organizację gry całego zespołu. Niestety w Radzyniu prawdopodobnie poważnie wyglądającego urazu nabawił się Michał Miłkowski i cała drużyna trzyma kciuki za optymistyczne wyniki badań “Miłego”. Na pewno w spotkaniu z tak wymagającym rywalem, przed własną publicznością, będziemy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i zostawić pełna pulę w “Jaskółczym gnieździe. Jutro zawodnicy otrzymają materiał na temat najbliższego przeciwnika, a wtorkowa jednostka będzie służyć przedstawieniu planu i pomysłu na naszą grę” – mówi przed środowym meczem szkoleniowiec Unii Tarnów.

Unia Tarnów z dorobkiem 9. punktów obecnie plasuje się na 9. pozycji w ligowej tabeli. Jak dotąd Biało-Niebiescy zdobyli 13 bramek, tracąc 10. Jaskółki zdecydowanie lepiej prezentują się na meczach wyjazdowych.

 

Nasi rywale jak dotąd są zdecydowanym liderem rozgrywek w naszej grupie. Siarka z dorobkiem 18 punktów zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli, a zespół z Tarnobrzega w tym sezonie nie zaznał jeszcze smaku porażki. Bardzo dobrze wygląda także bilans bramkowy naszego przeciwnika – 18 strzelonych goli, przy 4 straconych.

Piłkarze tarnowskiej Unii z pewnością będą chcieli odczarować swój stadion i dać kibicom upragnione pierwsze zwycięstwo na własnym boisku.

Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 17.

Informacje dla kibiców przed środowym meczem

  • Podczas meczu udostępniona dla kibiców będzie tylko trybuna główna (50% miejsc)
  • Bilety na spotkanie można nabywać online do momentu rozpoczęcia meczu(kod QR będzie sprawdzany na bramie). W kasie stadionu będzie dostępny bilet na to spotkanie w cenie 20 złotych.
  • W dniu meczowym kasa i brama stadionu zostanie otwarta o godzinie 16:00. Każda osoba zobowiązana jest do posiadania przy sobie dowodu osobistego lub innego dokumentu ze zdjęciem i okazania go służbom ochrony na każde polecenie. Zachęcamy wszystkich kibiców do możliwie jak najwcześniejszego pojawienia się na stadionie, co usprawni wejście na obiekt.
  • Uczniowie Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów wstęp darmowy wraz z 1 opiekunem na podstawie aktualnej legitymacji szkolnej. Zawodnicy akademii wstęp wolny na podstawie list zgłoszonych przez trenerów prowadzących.
  • Przedstawicieli mediów obowiązują akredytacje prasowe. Jednorazowe akredytacje zostaną wydawane od godziny 16:30 u pracowników ochrony przy wejściu od strony dworca PKP.