Skip to main content

I Wojewódzka Liga Trampkarzy rozpoczęła spotkania rewanżowe.

 

Okazałe zwycięstwo w spotkaniu derbowym z Tarnovią odnieśli trampkarze Akademii Piłkarskiej ZKS UNIA Tarnów. Spotkanie rozpoczęło się z kilkominutowym opóźnieniem, ze względu na brak obecności sędziów. Zgodnie z przepisami rozjemcą spotkania została osoba postronna, a jeszcze w pierwszej połowie na stadion dojechał Pan Sędzia Paweł Klimek postawiony w stan gotowości – za co serdecznie dziękujemy !!

“Mecz prowadzony trochę w dziwacznych warunkach ze względu na brak sędziów. Drużyna szybko się adaptowała i od początku do końca spotkania utrzymała odpowiednią aktywność i koncentracje. Cieszy mnie , że zagraliśmy bardzo pewnie i spokojnie w defensywie. W ofensywie cały czas pracujemy nad formą współpracy zawodników w strefie wysokiej. Do składu wracają nam zawodnicy po kontuzjach co sprzyja rywalizacji treningowej i meczowej. Liczę , że na tym aspekcie zrobimy kolejny krok do przodu” – podsumował derbowe spotkanie trener Paweł Węgrzyn

Tarnovia Tarnów – ZKS Unia Tarnów 0:4

Skład: Gajczewski – Bieś , Markowicz , Słowik – Zagórski , Rachfał , Jaworski , Stelmach – Padło ( C ) , Zbylut , Trancygier oraz Święch , Witek , Uriasz , Dulian , Dębowski , Grzywa , Popiela.

Bramki: Jaworski, Padło, Zbylut, Trancygier.