Skip to main content

Dzięki uprzejmości sekcji bokserskiej Pałac Młodzieży TigerTarnów i trenera Adama Wójcika mogliśmy poczuć na własnej skórze czym jest trening bokserski. Podobnie jak w piłce nożnej okazuje się, że na końcowy wynik ma wpływ bardzo wiele elementów taktycznych oraz technicznych. Bardzo dziękujemy za możliwość udziału w świetnych zajęciach dla naszych chłopaków!

Odbyty trening wpisuje się w strategie rozwoju zawodników Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów. Poza zajęciami czysto piłkarskimi uczniowie naszej szkoły na różnych etapach swojego rozwoju uczestniczą także w zajęciach na basenie, treningach kung fu, czy też doskonalą swoje umiejętności w zakresie tańca nowoczesnego. Nie zapominamy także o “czujnym oku” koordynatora przygotowania motorycznego badającego zawodników na wszystkie możliwe strony, pomocy fizjoterapeutycznej oraz wsparciu trenera mentalnego w najważniejszych chwilach rywalizacji sportowej.

Wszystkich chętnych na treningi w naszej Akademii zapraszamy do kontaktu z koordynatorem ds. naborów trenerem Pawłem Popielą pod numerem telefonu 795 796 779 lub mailowo akademia@zksunia.tarnow.pl