Skip to main content

W najbliższą sobotę piłkarze tarnowskiej Unii rozpoczną zmagania w sezonie 2020/2021. Ich pierwszym rywalem będzie drużyna KS Metal Gawro Tarnów. Czekają nas zatem derby Tarnowa na rozpoczęcie sezonu.  Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące procesu akredytacyjnego dla dzienikarzy. Zachęcamy również do ubiegania się o akredytacje stałe – co ułatwi Państwu pracę w całym sezonie.

W przypadku chęci uczestnictwa w tym spotkaniu przedstawiciela Państwa redakcji prosimy o maila na adres: media@zksunia.tarnow.pl, w którym zawarte będą następujące dane:

– imię i nazwisko przedstawiciela redakcji
– rodzaj akredytacji (FOTO,Dziennikarz, TV)
– pesel
– numer kontaktowy
– pełna nazwa redakcji 
– email 

Informacje prosimy przesyłać najpóźniej do piątku, do godziny 10:00. Zgłoszenia nadesłane po tym terminie nie będą rozpatrywane. Informacja o przyznaniu bądź odmowie przyznania akredytacji zostanie przesłana drogą mailową do 07.08.2020 r., do godziny 20:00. 
Gotowy wniosek akredytacyjny można pobrać w zakładce MEDIA, klikając tutaj
WAŻNE: Można ubiegać się także o AKREDYTACJĘ STAŁĄ – na cały sezon 2020/2021. Aby otrzymać taki dokument we wniosku w ostatniej rubryce należy wpisać AKREDYTACJA NA CAŁY SEZON.

Akredytacje będzie można odebrać w dniu meczu, tj. 8 sierpnia od godziny 16:00 u pracowników ochrony przy bramie wjazdowej od strony dworca PKP.