Skip to main content

W środowe przedpołudnie portal “Małogolska.pl” opublikował jedenastkę kolejki IV ligi. Wśród wyróżnionych piłkarzy znalazło się trzech graczy Unii Tarnów!

Jaskółki pewnie pokonały w 12. kolejce Rylovię Rylowa 11:0. Nic więc dziwnego w tym, że wieści nie obeszły się bez echa wśród mediów. “Małogolska.pl”, jak to ma w zwyczaju, opublikowała najlepszą jedenastkę minionej kolejki IV ligi.

Pierwszym z wytypowanych piłkaryz przez redakcję portalu Małogolska, a zarazem graczem 12. kolejki jest Artur Biały. Wyjaśniono jego wybór w następujący sposób:

“Nasz wybór z przodu w dwóch przypadkach był oczywisty. Artur Biały strzelec 5 bramek z urzędu stał się PIŁKARZEM KOLEJKI…”

Drugim piłkarzem wybranym przed redakcję jest Dominik Wardzała.

“Linię pomocy zbudowaliśmy z 4 graczy, w której na pierwszy plan wychodzi Dominik Wardzała z Unii Tarnów. Młody pomocnik Jaskółek zastąpił w wyjściowym składzie Tiago Lopesa i doskonale wykorzystał swoją szansę”

Nie obeszło się również bez wstawienia do jedenastki jednego z naszych obrońców. To było niemal perfekcyjne spotkanie zarówno w ofensywie, jak i defensywie.

“Obok niego postawiliśmy na Pawła Węgrzyna z Unii Tarnów. Z pewnością może zaskakiwać fakt, że wybraliśmy obrońcę, w którym jeden z zespołów wygrał 11:0. Już śpieszymy z wyjaśnieniami. Wzięliśmy pod uwagę, że faworyt do awansu, w końcu zagrał na 0 z tyłu i potrafił zachować koncentrację, nawet przy tak wysokim wyniku.”

A oto cała jedenastka:

fot. Małogolska.pl

Wyżej wymienionej trójce gratulujemy i liczymy na więcej. Cieszymy się również z doskonałej formy zespołu, tuż przed meczem derbowym.