Skip to main content

Przed nami XI kolejka zmagań w 3 Lidze. Tym razem Jaskółki zmierzą się przed własną publicznością z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Nasi rywale po dziewięciu rozegranych kolejkach aktualnie zajmują 11. lokatę w ligowej tabeli z 12-stoma punktami na koncie. KSZO dotychczas zanotowało trzy wygrane, trzy remisy oraz cztery porażki, zdobywając 11 bramek przy 10 straconych. W ostatniej kolejce KSZO zwyciężyło u siebie z Wisłoką Dębica 1:0.

Drużyna Unii Tarnów ma za sobą 10 spotkań ligowych i 13 punktów na koncie. Dotychczas piłkarze startujący pod egidą Grupy Azoty zanotowali trzy wygrane, cztery remisy i trzy porażki. W ubiegłą sobotę Biało-Niebiescy przegrali w wyjazdowym spotkaniu z MKS Czarnymi Połaniec 2:1.

 

“Zwycięstwo w środowym pojedynku derbowym w Pucharze Polski w  dużym stopniu nakręca nas przed kolejnym meczem. Wierzymy, że realizowane zadania w makrocyklu treningowym pozwolą nam na odniesienie zwycięstwa w meczu z KSZO. Na pewno nie zabraknie walki o kolejne 3 punkty na własnym stadionie” – mówi przed sobotnim meczem Sebastian Jacak.

 

 

Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 15.

Przedstawicieli mediów obowiązują akredytacje prasowe. Wnioski akredytacyjne do pobrania na naszej stronie https://zksuniatarnow.pl/media/ . Wnioski przesyłane na adres inny niż media@zksunia.tarnow.pl nie będą rozpatrywane.
Akredytacje odebrać będzie można od godziny 14:30 u pracowników ochrony przy wejściu na stadion od strony dworca PKP.

Do boju ZKS!