Skip to main content

Drużyna Unii Tarnów w meczu 27. kolejki III Ligi – Grupa IV podejmowała zespół Czarnych Połaniec. Mecz beniaminków jaki odbył się na Stadionie Miejskim w Tarnowie zakończył się wynikiem 1:1 i podziałem punktów. Jest to trzeci z kolei remis Jaskółek na własnym stadionie i kolejny po walce dosłownie do ostatniej sekundy spotkania.


Pierwsza połowa to bardzo słaba część meczu w naszym wykonaniu. Zespół Czarnych wyszedł bardzo zmotywowany od pierwszych minut, a ich agresywny pressing sprawił nam sporo kłopotu. Pozwoliliśmy gościom na swobodę w grze, co nie zdarzało się u nas na stadionie. Musimy zrozumieć, że w takich spotkaniach wszystko zaczyna się od podejścia, a nasze w pierwszych 45 minutach było dalekie od optymalnego. Graliśmy daleko od przeciwnika, a w ataku sami prokurowaliśmy groźne akcje drużynie z Połańca.Obraz gry w drugiej połowie zmienił się diametralnie i było widać, że zespół dąży do odrobienia strat i przechylenia meczu na swoją korzyść. Niestety dobre sytuacje jakie wypracowaliśmy w tym spotkaniu, nie potrafiliśmy zamienić na bramki dlatego cieszy fakt , że ostatnia akcja dała nam bramkę na wagę jednego punktu – powiedział trener Radosław Jacek

ZKS Unia Tarnów – MKS Czarni Połaniec 1-1 (0-1)

Bramki: 37′ 8. Adam Kramarz (Czarni Połaniec) |  93+’ 10. Victor Putin

ZKS Unia Tarnów: Mateusz Zając – Wiktor Matyjewicz, Adrian Kajpust, Paweł Węgrzyn (61′ Victor Putin) – Piotr Łazarz, Patryk Orlik, Sebastian Jacak, Dominik Wardzała (61′ Szymon Adamski), Kacper Nytko – 77. Gabriel Kieroński (80′ Igor Dubas), Artur Biały

MKS Czarni Połaniec: Tomasz Siryk, Filip Bakowski, Paweł Bażant, Adam Kramarz (85′ Dawid Orzechowski), Damian Bawor, Michał Smoleń, Michał Banik (55′ Piotr Ferens), Kacper Wątróbski (75′ Igor Woś), Filip Krępa, Piotr Kron (85′ Tomasz Mucha).

Żółte kartki: 28′ 11. Damian Bawor (MKS Czarni P.), 53′ 4. Paweł Węgrzyn (ZKS Unia T.), 69′ 9. Adrian Gębalski (MKS Czarni P.)

Sędzia: Sebastian Godek (Rzeszów)