Skip to main content

Zawodnicy orlika młodszego w sobotnie popołudnie udali się na turniej do Rzeszowa, który został zorganizowany przez Beniaminek Rzeszów.

 

Nasi zawodnicy rozegrali sześć spotkań z tamtejszymi drużynami m.in: Izolator Boguchwała, KS Przybyszówka, Grunwald Budziwój, Beniaminek Rzeszów I i II, Stal Rzeszów II.  Nasi chłopcy spisali się na medal, zakończyli turniej na drugim miejscu podium notując bilans pięciu zwycięstw i zaledwie jednej porażki.

 “Na pewno udany turniej za nami, cieszy fakt, że po pierwszym mezocyklu współpracy z chłopcami widać, że na meczu chcą realizować to co ćwiczymy na treningach, w każdym meczu chłopcy nie bali się podejmować ryzyka w pojedynkach 1×1, od razu starali się odebrać piłkę rywalowi. Lekki niedosyt pozostaje gdyż w ostatnim spotkaniu prowadziliśmy przez większość spotkania z gospodarzami, lecz niestety nie poradziliśmy sobie z ich  kontratakami. Jednak szkoleniowo turniej na plus, chłopcy wracali z uśmiechami na twarzy, a to najważniejsze” podsumował trener Marcin Zając.

 

Reprezentowali nas: Ksawery Trancygier, Antoni Padło, Miłosz Żesławski, Aleksander Furmański, Adrian Szymczakiewicz, Patryk Mróz, Bartłomiej Witek, Filip Sterna, Oskar Adamczyk, Maksymilian Siemaszko.