Skip to main content

W minioną sobotę swój przedostatni mecz w rozgrywkach 1 Ligi Okręgowej rozegrali zawodnicy juniorów młodszych. Nasz drugi zespół od początku spotkania nadawał ton grze, a zespół z Bochni zmuszony był do gry w obronie niskiej. Mecz mimo ekstremalnej pogody mógł się podobać, a zawodnicy zaimponowali dobrą skutecznością.

ZKS Unia Tarnów – BKS Bochnia 6 – 1 ( 3 – 1)

Bramki: Patryk Zbylut x3, Mateusz Michalik, Szymon Mida, Filip Ptak

Skład: J. Lipka – I Panek, K. Ligeski, O. Sznajder – P. Dzióbak, F. Ptak, M. Michalik, D. Dudra – , M. Moskal, P. Zbylut, K. Konieczny

Zagrali również: J. Mazurkiewicz, Ł. Ludwin, M. Gawelczyk, S. Mida, S. Zbierzkowski, K. Banek,

Kolejne zwycięstwo naszej drużyny i pełna kontrola meczu. W lidze okręgowej swoje szanse dostaja zawodnicy, którzy walczą o miejsce w rozgrywkach małopolskich i muszę przyznać, że zawsze stawali na wysokości zadania pokazując się z dobrej strony. Dzisiejsze zwycięstwo przypieczętowało 1 miejsce w lidze i dało nam przepustkę na szczebel wojewódzki.

Osobiście jestem bardzo zadowolony z sukcesów jakie osiągnęli moi zawodnicy w tym sezonie. Uważam, że zajęcie pierwszego miejsca w dwóch ligach to  spory wyczyn, a  wprowadzenie naszych dwóch  drużyny w tej kategorii na najwyższe poziomy w ligach wojewódzkich  pozwoli naszej akademii na stworzenie zawodnikom jeszcze lepszych perspektyw do rozwoju poprzez rywalizację w trudniejszych warunkach jakie niewątpliwie postawią rozgrywki lig małopolskich.