Skip to main content

Już w środę na kibiców piłkarskich w Tarnowie czekają ogromne, sportowe emocje. Wszystko to za sprawą pojedynku o awans do III ligi, który rozegrany zostanie pomiędzy drużynami Unii Tarnów, a MKS Cracovia II.

Na ten mecz środowisko sportowe czekało od dłuższego czasu. Niepewność co do terminów rozegrania spotkań oraz wiele wątpliwości sprawiły, że do ostatniego momentu nie było pewne czy mecz odbędzie się w planowanym pierwotnie terminie 8 lipca. Ostatecznie jednak w najbliższą środę rozegrana zostanie pierwsza część rywalizacji o awans do III Ligi.

Drużyna Cracovii II to zwycięzca rozgrywek w 4 Lidze Małopolskiej Zachodniej. W ligowych zmaganiach zdobyła 41 punktów, rozgrywając 17 spotkań. 13 meczów zakończyło się zwycięstwem krakowian, 2 remisem i 2 porażką. Krakowianie zdobyli dotychczas 50 bramek przy 13 straconych.

Jeśli chodzi natomiast o drużynę Unii Tarnów, to podopieczni trenera Daniela Bartkowskiego są zwycięzcami grupy wschodniej w 4 Lidze Małopolskiej. Rozegrali do tej pory 16 ligowych pojedynków, w których zdobyli 36 punktów. 11 spotkań zakończyło się zwycięstwem Jaskółek, 3krotnie biało-niebiescy odnotowali remis i 2 razy przegrali swoje pojedynki.

Szykują się zatem wielkie sportowe emocje przy Zbylitowskiej 3. Początek pojedynku zaplanowano na godzinę 17.

Sprzedaż biletów odbywa się tylko online pod adresem:
https://ekobilet.pl/zks-unia-tarnow/zks-unia-tarnow-vs-ks-cracovia-krakow-1594032111978/414860-bilety

Środowy mecz barażowy pomiędzy drużynami Unii Tarnów, a Cracovii II Kraków obędzie się bez udziału kibiców drużyny gości.

W sprzedaży dostępnych będzie 999 biletów, w tym 800 na trybunę główną oraz 199 na pierwszy wiraż. Bilety w cenie 25 zł(trybuna), 15 zł(pierwszy wiraż).

 

Konieczne będzie zachowanie odpowiednich odstępów pośród kibiców i bezwzględny obowiązek noszenia maseczek z uwagi na sytuację epidemiologiczną. Miejsca, które można zajmować są specjalnie oznaczone. Przy wejściu na stadion obowiązkowa będzie dezynfekcja rąk.

 

Bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 16:00. Wejście jedynie od strony Dworca PKP.