Skip to main content

Piątkowy wieczór pozwolił na rozegranie kolejnego meczu kontrolnego w ramach przygotowań do rundy wiosennej 4 ligi MZPN. Tym razem sparingpartnerem Jaskółek była ekipa Wolanii Wola Rzędzińska.

Mecz kontrolny z naszym lokalnym ligowym rywalem zakończył się remisem 3:3. Jak zwykle rozegraliśmy dwie połowy po 45 minut, a w każdej z nich wystąpili inni zawodnicy. Na ogromny plus należy zaliczyć zauważalną bardzo wysoka dyspozycję nowo pozyskanego zawodnika Jaskółek; Viktora Putina. Po bramce strzelonej w sparingu z  ŁKS Probudex Łagów, również we wczorajszym pojedynku zdobył swojego gola, będąc jednocześnie niezwykle mocnym punktem zespołu. To bardzo dobry prognostyk przed zbliżającym się startem rozgrywek. Warto zauważyć również rosnącą dyspozycję naszych zawodników młodzieżowych, a jeden z nich; Gabriel Kieroński wpisał się na listę strzelców w tym meczu.

Praca którą ostatnio wykonaliśmy mocno przełożyła się na zmęczenie w dzisiejszym sparingu. Ciężko było złapać odpowiedni rytm i nie byliśmy w stanie odpowiednio kontrolować spotkania. Z dobrej strony zaprezentował się nowy zawodnik Viktor Putin – powiedział po meczu trener Daniel Bartkowski.

W meczu nie wzięli udziału kapitan Łukasz Popiela i Adam Kokoszka, którzy dochodzą do siebie po urazach jakich nabawili się w sparingu w Łagowie.

ZKS Unia Tarnów – Wolania Wola Rzędzińska 3:3 (1:2)

Bramki dla Unii: Viktor Putin, Gabriel Kieroński, Patryk Orlik

I połowa (1:2) Nowak – Mabassa, Malisz, Biś – Miłkowski, Nowak, Ostrowski Lopes – Putin, Biały, Wardzała

II połowa (2:1) Lisak  – Węgrzyn, Oszust, Matyjewicz – Nytko, Krauze, Orlik, Tyrka – Adamski, Kieroński, Starzyk