Skip to main content

W niedzielę na orliku w Skrzyszowie, swoje mecze kontrolne, rozegrała kolejna grupa zawodników z rocznika 2011. Zespołami, z którymi tym razem mierzyła się drużyna tarnowskiej Unii, były: Tarnovia Tarnów, Westovia Tarnów, Metal/Błękitni Tarnów.

Po starszych kolegach, swoje mecze na boisku w Pogórskiej Woli, rozegrali chłopcy z roczników 2013 i 2014, którzy swoje mecze rozegrali z rówieśnikami z AP English Zakliczyn, Pogoria Pogórska Wola, Metal/Błękitni Tarnów.

We wszystkich rozegranych meczach kibice mogli zobaczyć wiele widowiskowych akcji i pięknych trafień najmłodszych zawodników z Tarnowa.

W turniejach eliminacyjnych do turnieju finałowego ,,Z piłką nożną przez powiat tarnowski” wzięło udział do tej pory ponad 30 ,,Jaskółek”

Unia Tarnów U-11: Adrian Ostręga, Kornel Szlachta, Jan Tylko, Ignacy Wasa, Nataniel Fasula, Adam Fikas, Adrian Gdowski, Maksymilian Poręba, Piotr Ciochoń.

Unia Tarnów U-9: Klaudiusz Rzepka, Dawid Graniczkowski, Kacper Izak, Eryk Nowak, Kamil Kloc, Krystian Ostręga, Iwo Dochniak, Maximilian Dieudonne.

 

Sebastian Greń (trener U-11 i U-9): ,,Kolejny w pełni wykorzystany weekend za nami. Chłopcy mają możliwość każdego tygodnia rywalizować z zespołami z całego regionu, a takie gry jak dzisiejsza sprawiają im dużo radości. Odważna gra całego zespołu, przyczyniła się do dużej ilości pojedynków 1×1, zakończonych zdobytą bramką lub asystą po podaniu piłki do lepiej ustawionego kolegi. To ważny aspekt w kontekście oceny sytuacji i ustawienia nie tylko rywala, ale także partnerów z zespołu i wykorzystywania wolnej przestrzeni”.