Skip to main content

Artur Biały, najlepszy snajper Unii Tarnów zeszłego sezonu III ligi PZPN,  podpisał umowę na sezon 2022/2023 z naszym klubem. Będzie to już 8 z kolei sezon tego zawodnika w Unii Tarnów.


Artur Biały był oczywiście jednym z naszych priorytetów jeżeli chodzi o zawodników na kolejny sezon. Artur wnosi ogromne doświadczenie i wielką jakość do naszej drużyny, dlatego bardzo się cieszę że tak szybko doszliśmy do porozumienia – powiedział po podpisaniu kontraktu Prezes Zarządu ZKS Unia Tarnów, Artur Szklarz.

Artur Biały jest 31 letnim zawodnikiem, który swoją karierę rozpoczynał w młodzieżowych drużynach Unii Tarnów. Następnie kilka lat spędził w niższych ligach by w 2015 roku ponownie przywdziać trykot z Jaskółką na piersi. Od tego czasu jest niezwykle ważnym ogniwem ofensywy biało niebieskich i swoją postawą i zaangażowaniem może być przykładem dla młodszych piłkarzy.

Cieszę się, że zostaję w Unii Tarnów na kolejny sezon i będę mógł zdobywać kolejne bramki na boiskach 3 ligowych. Jestem dobrej myśli przed zbliżającym się sezonem. Pozdrawiam wszystkich kibiców! – dodał po parafowaniu umowy Artur Biały