Skip to main content

Kolejnym zawodnikiem biało-niebieskich, który przedłużył kontrakt z klubem i będzie reprezentował barwy Jaskółek w sezonie 2022/2023 jest Paweł Węgrzyn! Lewy obrońca, występujący również na pozycji wahadłowego, będzie ważnym ogniwem defensywy Unii Tarnów.


Paweł Węgrzyn jest bardzo istotną częścią tego zespołu, przede wszystkim ze względu na swoje bardzo duże doświadczenie. W zbliżającym się sezonie tak samo jak w minionym chcemy dawać szansę bardzo młodym zawodnikom, ale aby mogli się oni właściwie rozwijać, muszą ich otaczać właśnie tacy ludzie jak Paweł. Cieszę się, że bardzo szybko doszliśmy do porozumienia i jeden z najbardziej lojalnych klubowi zawodnik jest nadal z nami – powiedział Prezes Zarządu ZKS Unia Tarnów, Artur Szklarz.

34-letni obrońca Unii Tarnów barwy Jaskółek reprezentuje od wielu lat i jak sam podkreśla nie wyobrażał sobie innego scenariusza, jak tylko kontynuacja współpracy.

Przedłużyłem umowę z klubem na kolejny rok i jestem bardzo zadowolony, ponieważ od początku negocjacji nie zakładałem innej opcji. W zeszłym sezonie pokazaliśmy że jesteśmy drużyną która potrafi wygrać z każdym i mocno pracujemy nad tym, aby kolejny sezon był co najmniej równie udany – zakończył Paweł Węgrzyn.

Trwają także ustalenia z pozostałymi zawodnikami, które wkrótce mają zostać sfinalizowane podpisaniem kontraktów, o czym będziemy informowali na bieżąco.