Skip to main content

Bartosz Chmielowski został piłkarzem Unii Tarnów. 20 letni ofensywny pomocnik był testowany przez trenera Radosława Jacka przez ostatnie 2 tygodnie i finalnie przekonał do siebie sztab szkoleniowy Jaskółek.


Założeniem okresu transferowego było także to, by w zbliżającym się sezonie dać szansę zawodnikom, którzy byli wyróżniającymi się postaciami w rozgrywkach niższych lig naszego regionu. Bartosz, który do nas właśnie dołączył, niewątpliwie wpisuje się w ten nurt. Jeżeli utrzyma poziom zaangażowania jaki wykazywał w ostatnim okresie treningowym, to jestem przekonany, że wkrótce będzie ważnym ogniwem naszej drużyny – powiedział Prezes Zarządu ZKS Unia Tarnów, Artur Szklarz.

Młody pomocnik w zeszłym sezonie reprezentował barwy “czwartoligowców”; Lubania Maniowy i Dunajca Zakliczyn. Brał także udział w ogólnopolskim projekcie skautingowym TTMSZ, gdzie został wybrany MVP IX edycji.

Odczucia po pierwszych tygodniach w Unii Tarnów są bardzo pozytywne, w drużynie panuje dobra atmosfera, zostałem dobrze przyjęty przez zawodników oraz sztab szkoleniowy. Po pierwszych tygodniach treningów widać profesjonalizm w podejściu do pracy. W takiej szatni chcę się ciężko pracować, by potem osiągać jak najlepsze wyniki. W nadchodzącym sezonie chciałbym swoją postawą na boisku przyczynić się do zdobycia przez drużynę jak największej ilości punktów. – powiedział nowy zawodnik Unii Tarnów.

Bartoszowi życzymy wielu rozegranych minut oraz bramek i asyst w każdym spotkaniu!