Skip to main content

Maksymilian Rachfał dołączył do ekipy trenera Radosława Jacka. 17-letni środkowy obrońca trafił do nas z Wisły Kraków, gdzie był kapitanem drużyny aktualnego wicemistrzem Polski U-17.


Maks dołączył niedawno do klubowego Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego, który jest bramą do pierwszego zespołu dla tak młodych zawodników. Liczymy, że podejmie rywalizację o miejsce na prawej stronie obrony, które zwolniło się po transferze Matyjewicza do Hellasu Verona. Oby z podobnym finałem. – powiedział Prezes Zarządu ZKS Unia Tarnów, Artur Szklarz.

Nowy obrońca Jaskółek związał się z naszym klubem 3 letnią umową i został pozytywnie przyjęty przez swoich nowych starszych kolegów.

W drużynie czuję się bardzo dobrze szybko się zaaklimatyzowałem i podoba mi się styl gry prezentowany przez zespół. Pomoże mi to w dalszym rozwoju moich umiejętności. W tym sezonie chciałbym zagrać jak najwięcej minut i pokazać się z jak najlepszej strony, co mam nadzieje przełoży się na wyniki zespołu. – powiedział zawodnik Unii Tarnów