Skip to main content

Rozgrywki ligowe nie zwalniają tempa. Dopiero co emocjonowaliśmy się spotkaniem z Chełmianką, a już jutro piłkarze Unii Tarnów rywalizowali będą z ŁKS-em Łagów w ramach IV kolejki III ligi.

Nasi jutrzejsi rywale obecnie zajmują w ligowej tabeli drugie miejsce z 9-cioma punktami na koncie. ŁKS nie przegrał jak dotąd żadnego swojego meczu, zdobywając 8 bramek przy zaledwie jednej straconej. Drużyna z Łagowa w pierwszej kolejce zwyciężyła w wyjazdowym spotkaniu 2:0  z Czarnymi Połaniec. Tydzień później ŁKS pokonał u siebie KSZO Ostrowiec 2:1, zaś w ostatniej kolejce pewnie rozprawił się na wyjeździe z Wólką Pełkińską pokonując rywala 4:0.

Podopieczni trenera Radosława Jacka  na swym koncie dotychczas mają trzy remisy, co daje im 11. miejsce w tabeli. Jaskółki bez względu na to jak silny wydaje się rywal pokazuję w tym sezonie ogrom zaangażowania i serca na boisku, co sprawia, że pojedynki z udziałem Biało-Niebieskich podobają się publiczności i przynoszą wiele piłkarskich emocji.

“Dobrze wykorzystaliśmy czas między meczami. Podsumowaliśmy sobie to co wydarzyło się w spotkaniu z Chełmianką i rozpoczęliśmy bezpośrednie przygotowania do meczu w Łagowie. Cieszy fakt, że każdy z zawodników jest w pełni sił i gotowy do walki o pierwszy komplet punktów w tym sezonie. Jestem zbudowany postawą zawodników, którzy są świadomi, że każdy dzień treningowy musimy wykorzystać maksymalnie, a taka postawa pozwoli nam szybciej wprowadzać kolejne rzeczy do gry naszej drużyny” – powiedział przed niedzielnym meczem szkoleniowiec Unii  Tarnów Radosław Jacek.

 

Początek meczu zaplanowano na godzinę 17:00.