Skip to main content

Pierwsza drużyna trampkarzy fantastycznie rozpoczęła sezon w I Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy. Wygrana aż 8:1 w derbowym pojedynku z drużyną Tarnovii sprawiła sporo radości naszym młodym piłkarzom.

 

W spotkaniu derbowym młode Jaskółki wysoko pokonały Tarnovię Tarnów. W drugiej kolejce sezonu – już w poniedziałek nasi gracze zmierzą się z Garbarnią Kraków.

“Gratuluje zwycięstwa zespołowi. Zawodnicy zagrali dobry mecz. Nie miej jednak mieliśmy dwa przestoje – powoli rozkręcaliśmy się i dopiero pierwsza bramka pozwoliła przejąć całkowitą kontrole nad spotkaniem. W drugiej połowie również przez moment zapomnieliśmy o zasadach naszej gry. Wynik bardzo dobry , lecz doskonale znam potencjał tych zawodników. Dziś chylę przed nimi czoła ale od jutra wracamy do treningów i pracujemy aby być jeszcze lepszymi. Nie myślimy o wyniku i tabeli – rozwijamy się !” – powiedział po meczu  trener Paweł Węgrzyn.

UNIA TARNÓW – TARNOVIA TARNÓW 8 – 1 ( 4 – 0 )

Bramki:
Filip Padło ( asysta Trancygier ),
Filip Gala ( Padło ),
Olivier Trancygier ( Jaworski ),
Olivier Trancygier ( Grzywa ),
Olivier Trancygier ,
Samobojcza ( Trancygier ),
Maciej Rachfał ( Filip Padło ),
Samobójcza ( Stelmach ) .
Skład: Gajczewski – Bieś , Witek , Słowik – Dulian , Rachfał , Jaworski , Stelmach – Gala , Padło , Trancygier oraz Święch , Uriasz , Borzęcki , Kawa , Grzywa.