Skip to main content

Zgodnie z zapowiedziami Premiera RP oraz Ministra Zdrowia powrót kibiców na trybuny stadionów zaplanowano od 15 maja br. Już 19 maja Unia zmierzy się z Sokołem Słopnice na Stadionie Miejskim w Tarnowie, a dla fanów udostępnione zostanie co czwarte krzesełko trybuny głównej. Sprzedaż biletów na to spotkanie rozpoczniemy w piątek 14 maja.

Zgodnie z aktualnym rozporządzeniem najbliższy domowy mecz Jaskółek będzie mogło obejrzeć 812 osób. Sprzedaż biletów na to spotkanie w cenie 10 złotych odbędzie się w serwisie EKObilet.pl od 14 maja do momentu rozpoczęcia meczu. Bilety będzie można też nabywać na godzinę przed pojedynkiem w kasie Stadionu Miejskiego, a cena stacjonarna w dzień meczowy wyniesie 15 złotych.

Od najbliższego czwartku ruszy też sprzedaż karnetów uprawniający do wstępu na 6 meczów mistrzowskich oraz ewentualny mecz barażowy w cenie 50 złotych. Karnety będzie można nabywać w sekretariacie ZSMS Unia Tarnów przy ulicy Pszennej 10 w Tarnowie (wejście administracyjne to ostatnie drzwi od strony parkingu). Zapraszamy w czwartek (13.05), piątek (14.05) oraz poniedziałek (17.05) w godzinach 9-17.

Ponadto w poniedziałek 17 maja w godzinach 9-17 w sekretariacie ZSMS będzie można odebrać bezpłatny karnet uprawniający do wstępu na powyższe mecze. Uprawnieni do odbioru bezpłatnego karnetu:

  1. Osoby, które dokonały wpłaty na akcje wsparcia dla Jaskółek organizowaną przed sezonem przez Stowarzyszenie Kibiców „Wierni”. W celu odbioru karnetu należy zgłosić się z wydrukowanym potwierdzeniem przelewu oraz dowodem osobistym.

  2. Osoby, które zakupią koszulkę meczową sezonu 2020/2021 ZKS Unia Tarnów w dniach 11.05.2021 – 16.05.2021 na stronie https://zksuniatarnow.pl/sklep/. W celu odbioru karnetu należy zgłosić się z wydrukowanym potwierdzeniem przelewu za zamówienie oraz dowodem osobistym.

Jednocześnie informujemy, iż obowiązują wszystkie dotychczasowe stałe akredytacje prasowe na sezon 2020/2021, natomiast inne listy wstępu na stadion zostają anulowane. Nowy proces akredytacji jednorazowych ruszy już w najbliższy czwartek, natomiast emerytowani zawodnicy seniorzy proszeni są o kontakt w celu uzyskania darmowych wejściówek na adres mailowy media@zksunia.tarnow.pl. Zawodnicy akademii wstęp wolny wraz z jednym opiekunem na podstawie zgłoszenia u trenera prowadzącego.

Informujemy także, iż nie przewidujemy transmisji telewizyjnych z rundy mistrzowskiej i ewentualnego barażu. Wspieraj nas na Z3! 

#WierzyMYwAwans