Skip to main content

Druga drużyna młodzików rozegrała mecz w II lidze OLT. Bardzo dobra i mądra gra młodych Jaskółek zaowocowała kompletem punktów w pojedynku z Olimpią Wojnicz. Cenne doświadczenie zawodników w starciu z zespołem preferującym rozegranie długą piłką w każdej strefie boiska. 

Pierwsza całkowicie połowa pod nasze dyktando . Chłopcy strzelili trzy bramki po pięknych akcjach wyprowadzanych praktycznie od własnej bramki. Na tle drużyny , która grała tylko przysłowiową “lagę” Unia prezentowała się bardzo dobrze. Chłopcy bardzo dobrze budowali akcje na połowie przeciwnika oraz oddali mnóstwo strzałów z dystansu . Podobała mi się ich reakcja po stracie- szybki doskok i natychmiastowy odbiór piłki . Pierwsze 15 min drugiej połowy niestety nie było dla nas dobre . Dwie długie piłki i strata dwóch bramek, tak bywa w tej kategorii wiekowej, zwłaszcza z zespołami o tym “stylu” gry. Na szczęście chłopcy podnieśli się po tych dwóch przypadkowych ciosach i pomimo wielu nie wykorzystanych szans w końcówce i tak zakończyli mecz zwycięstwem . Wieki szacunek dla nich za walkę i ambicje do ostatniej minuty! – powiedział po meczu trener Wojciech Krauze.

ZKS Unia Tarnów – Olimpia Wojnicz 3-2 (3:0)

Strzelcy bramek: Morawiec, Kasperek, Rzepka Filip

Skład : Mucek-Warzecha, Chalcarz, Mleczko, Krużel-Miśkowicz , Morawiec ,Burzawa- Rzepka oraz Hebda, Kasperek, Sabat, Pazgan, Paprocki