Skip to main content

20-letni bramkarz Bartosz Kieliszek to kolejny zawodnik, który dołączył do Unii Tarnów w zimowym oknie transferowym. Umowa wiążąca zawodnika z Jaskółkami będzie obowiązywać do czerwca 2022. Dodatkowo została zawarta opcja przedłużenia kontraktu o kolejne 12 miesięcy.


Bartosz Kieliszek do tej pory związany był z Garbarnią Kraków, gdzie był trzecim bramkarzem drugoligowca. Piłkarz pierwsze kroki stawiał w Siarce Tarnobrzeg skąd w 2020 roku przeniósł się do stolicy Małopolski. Do Unii Tarnów trafił na zasadzie transferu definitywnego.

– Młody bramkarz z dobrymi warunkami fizycznymi na pewno wzmocni rywalizację na tej pozycji w pierwszej drużynie. Cieszę się, że udało nam się porozumieć z Garbarnią i już teraz wzmocnić drużynę bramkarzem z perspektywami na kolejne lata. Zakładaliśmy 2-3 wzmocnienia w okresie zimowym, dlatego ze spokojem będziemy się jeszcze przyglądać rynkowi transferowemu. Nasz zespół w sparingach wygląda całkiem dobrze i głęboko wierzę, że dzięki pracy sztabu i zawodników jaka wykonywana jest w okresie przygotowawczym, będziemy drużyną jeszcze mocniejszą niż to miało miejsce jesienią – powiedział Prezes Zarządu Artur Szklarz.