Skip to main content

W ubiegłą sobotę w hali sportowej w Lisiej Górze, odbyły się rozgrywki kategorii Orlik. W zespole Unii Tarnów wystąpili zawodnicy z roczników 2010, 2011 i 2012, którzy zaprezentowali widowiskową grę, strzelając aż 39 bramek, tracąc zaledwie 4, a rywalami Jaskółek były drużyny: Błękitni Tarnów, Fundacja Górnik Tarnów 20, Termalica Nieciecza, Lisek Lisia Góra, Promieć Mikluszowice.

Skład: Miśkowicz Jonasz, Łabno Jakub, Krużel Aleksander, Grzywiński Emanuel, Rybski Karol, Michałek Miłosz, Rzepka Filip, Trancygier Ksawery.
Trenerzy: Sebastian Greń i Marcin Zając

Trener Sebastian Greń: ,,Chłopcy mieli okazję zagrać wspólnie jako zespół orlików, choć na co dzień ci z rocznika 2010 trenują i rywalizują w starszej kategorii wiekowej. Cieszy fakt, że młodsi zawodnicy, którzy stanowili połowę składu, szybko odnaleźli się w zespole i mieli duży wkład w dobrą grę. Po turnieju widać było zadowolenie na twarzach zawodników, ponieważ każdy z nich zanotował na swoim koncie sporą ilość bramek i asyst, które były tylko podsumowaniem ofensywnej i zespołowej gry. Rozgrywki te były dla nas kolejną okazją, by lepiej przygotować się do czekających nas w najbliższym czasie mocno obsadzonych turniejów m.in. Bielik Cup, Cutline Cup czy API Zakopane.”