Skip to main content

Piłkarze ręczni Grupa Azoty Unia Tarnów i piłkarze nożni ZKS Unia Tarnów połączyli siły, aby wesprzeć szczytny cel jaki realizuje Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów. Przygotowany został specjalny bilet okolicznościowy, uprawniający do wstępu na dwie imprezy sportowe, które odbędą się w Mościcach już w najbliższą sobotę. Dochód ze sprzedaży wejściówek w całości wesprze akcje Jaskółki dla Ukrainy.


Ze względu na organizacje akcji w taki sposób, aby kibice mogli uczestniczyć w obu wydarzeniach, godzina rozpoczęcia spotkania z ŁKS Łagów została przesunięta na godzinę 14:00. Dzięki temu kibice piłki nożnej będą mogli bez pośpiechu zdążyć na mecz szczypiornistów i na odwrót. Obie imprezy odbędą się w “odległości wzroku”, gdyż Arena Jaskółka znajduje się naprzeciw Stadionu Miejskiego w Tarnowie. Zachęcamy do dopingu zawodnikom Unii Tarnów.

Cieszę się, że Prezesi Mogielnicki i Szklarz nie dali się długo przekonywać i bardzo szybko przystąpili do tej wspólnej inicjatywy. Jestem przekonany, że kibice ręcznej i nożnej stworzą na trybunach wspaniałą atmosferę, a szczytny cel jakiemu całe wydarzenie przyświeca spowoduje, że trybuny Areny Jaskółka i Stadionu Miejskiego wypełnią się szczelnie sympatykami obu dyscyplin. Nie bez znaczenia jest też fakt, że obie Unie będą gościły zacnych rywali. Piłkarze zmierzą się w pojedynku dwóch niepokonanych wiosną drużyn 3 ligi i będzie to na pewno dobry mecz, a szczypiorniści jaskółek podejmują Górnika Zabrze. Wielkie sportowe emocje w Mościcach gwarantowane – powiedział dyrektor Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego Tomasz Matyjewicz.

Harmonogram dnia 20.03.2022:

14:00 3 Liga Polska: ZKS Unia Tarnów – ŁKS Łagów
16:15 PGNiG Superliga: Grupa Azoty Unia Tarnów – Górnik Zabrze

Bilety będą dostępne w kasie Stadionu Miejskiego w Tarnowie w dniu meczu od godziny 13:00. Dochód ze sprzedaży biletów okolicznościowych w całości zasili cel #JaskółkiDlaUkrainy
Zapraszamy również do udziału w zbiórce https://zrzutka.pl/6ydz28