Skip to main content

W piątek II drużyna juniorów młodszych złożona z zawodników rocznika 2006 rywalizowała z zespołem Ruchu Chorzów. 

Mecz ten kończył krótki ale bardzo intensywny okres w którym podopieczni trenera Pawła Popieli mieli okazje zmierzyć się ze starszymi kolegami ze Śląska przebywającymi na obozie W Szalowej.

“Jestem bardzo zbudowany postawą zespołu w dzisiejszym sparingu. Organizacja w defensywie stała na zadowalającym poziomie, popełniliśmy prosty błąd po którym straciliśmy gola. Szkoda, że nie udało się zachować czystego konta ale nasza gra dzisiaj była otwarta, nastawiona na ofensywę co udowodniliśmy stwarzając sporo groźnych sytuacji. Za kilka dni zaczynamy sezon ligowy od derbowego pojedynku z Okocimskim Brzesko. Rywalizacja w zespole jest duża, wszyscy chcą wyjść w pierwszym składzie co mnie bardzo cieszy. Taki mecz jak dzisiaj był nam bardzo potrzebny jeśli chodzi o aspekt mentalny. Drużyna po nieudanym poprzednim sezonie musi się odbudować i rozwijać się z tygodnia na tydzień. Osobiście cieszę się również z bramki Krystiana Króla, który wrócił po długiej kontuzji” – podsumował trener Paweł Popiela.

Skład :
Mazurkiewicz Jan ( Strzałka )- Bober,Budzik Filip,Ponikiewski – Musiał, Kantor , Szarek , Mróz , Szczurek , Jasiak , Garncarz. Na zmiany wchodzili : Fortuna , Szczeciński , Mazurkiewicz Nikodem , Szklarz , Budzik Wiktor.