Skip to main content
Futsal

FUTSAL: W NIEDZIELĘ ZAGRAMY Z GWIAZDĄ RUDA ŚLĄSKA

By 6 października, 2021No Comments

W najbliższą niedzielę tarnowianie rozegrają 3. kolejkę w 1 Lidze Futsalu. Dotychczas Jaskółki na swoim koncie mają dwie wygrane – czy uda im się przedłużyć zwycięską passę?

Przypomnijmy, iż w ubiegłą sobotę Uniści zagrali pierwsze wyjazdowe spotkanie w sezonie 2021/2022. Ich rywalem była ekipa KS AZS UMCS Lublin. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Jaskółek 3:4. Bramki dla Biało-Niebieskich zdobyli: Przybył(6′), Waryłkiewicz (28′), Grzesiak (28′), Ślęczka (32′).

Nasi sobotni rywale – ekipa Gwiazda Ruda Śląska mają na swoim koncie porażkę przed własną publicznością z AZS UŚ Katowice(5:7) oraz zwycięstwo z Heiro Rzeszów(6:2).

 

“W pierwszych dwóch meczach pokazaliśmy, że będziemy bardzo mocną drużyną w tej lidze. Oczywiście nie spoczywamy na laurach tylko w każdym kolejnym spotkaniu będziemy walczyć o 3 pkt. W poprzednim sezonie gdzie w znacznej większości mecze odbywały się przy pustych trybunach grało się bardzo trudno. Teraz mamy nadzieję, że będzie inaczej. Dlatego bardzo gorąco zachęcam kibiców do przyjścia na hale już w najbliższą niedzielę gdzie podejmiemy Gwiazdę. Wasze wsparcie będzie nam bardzo potrzebne” – mówi przed meczem bramkarz Jaskółek Jakub Wałach.

 

Czy Biało-Niebieskim uda się podtrzymać zwycięską passę? O tym przekonamy się już w najbliższą niedzielę. Początek spotkania zaplanowano na 17:00. Mecz rozegrany zostanie na hali sportowej przy PWSZ w Tarnowie. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Trzymamy kciuki za Biało-Niebieskich!