Skip to main content

12. stycznia biało-niebiescy po raz drugi zaprezentują się przed własną publicznoscią. Czy uda im się podtrzymać zwycięską passę?

Już w najbliższą niedziele piłkarze Unii Tarnów stoczą pojedynek z drużyną GKS EKOM Invex Nowiny II w ramach 7. Kolejki  2. Ligi Futsalu w grupie Małopolsko-Świętokrzyskiej.

Jaskółki są niepokonanym teamem w dotychczasowej rywalizacji.  Z  18  punktami na koncie zajmują pozycję lidera w ligowej tabeli i z determinacją wykonują plan, jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Drużyna gości jak dotąd rozegrała 4 spotkania, z których żadnego nie udało jej się wygrać. Obecnie GKS Ekom Invex Nowiny II zajmuje ostatnie  miejsce w rozgrywkach.

Jak podkreśla jednak Kamil Pawlak: „Nie dopisujemy sobie 3 punktów przed meczem, ponieważ do każdego rywala trzeba podejść z szacunkiem.  Owszem będziemy walczyli o zwycięstwo natomiast to, że drużyna z Nowin zajmuje ostatnie miejsce w tabeli nie ma dla nas najmniejszego znaczenia. To parkiet pokaże kto będzie lepszy. My dołożymy wszelkich starań, aby podtrzymać zwycięską passę. Zapraszamy na to spotkanie wszystkich kibiców i liczymy na głośny doping jak podczas ostatniego meczu”.

Mecz rozegrany zostanie w Arenie Jaskółka. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!