Skip to main content

Grupy Azoty i ZKS Unia Tarnów podpisały w dniu dzisiejszym nową umowę marketingową, przyznającą tarnowskiej spółce tytuł Głównego Partnera naszego klubu w kolejnym sezonie.

 

– Finalizacja umowy z Grupą Azoty to dla nas doskonała wiadomość na kilka tygodni przed rozegraniem baraży o awans do III ligi. Dzięki temu możemy bez przeszkód przygotowywać się nie tylko do arcyważnego pojedynku z rezerwami Cracovii, ale także realizować zaplanowane wcześniej ruchy transferowe, pozwalające na skuteczną rywalizację w przyszłym sezonie. Liczymy, że będzie to współzawodnictwo na poziomie III ligi. – powiedział prezes ZKS Unia Tarnów Artur Szklarz.

Podpisana umowa dotyczy działalności klubu zarówno w zakresie rozgrywek seniorskiej piłki nożnej i futsalu, ale także w dużym zakresie koncentruje się na wsparciu drużyn dziecięcych i młodzieżowych naszego klubu. Wpisuje się w to misję spółki dbającej o to, by dzieci i młodzież z regionów w których znajdują się jej zakłady produkcyjne, mogły w doskonałych warunkach rozwijać swoje pasje i zainteresowania, a także by wychowanie w duchu sportowym rozwijało nie tylko przyszłych sportowców, ale i kształtowało właściwy charakter i postawy.

– Nowa umowa jest niewątpliwie nagrodą za dobrze przepracowane ostatnie 2 lata. Prężnie działająca akademia piłkarska wraz z jej sztandarowym produktem; Szkołą Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów, przy wsparciu tak potężnego Partnera Głównego jakim jest Grupy Azoty, pozwala nam na dalszy rozwój, pomimo panującej zawieruchy związanej z ogólnoświatową pandemią. Jestem bardzo szczęśliwy, że wszystkie długofalowe plany pozostają realne w perspektywach pierwotnie zakładanych i krok po kroku będziemy podnosić poziom piłki nożnej i sportu w naszym mieście – powiedział Tomasz Matyjewicz Przewodniczący Rady Klubu ZKS Unia Tarnów odpowiedzialny za szkolenie młodzieży i rozwój klubu.