Skip to main content

W 13 kolejce 1 wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych nasz zespół podejmował wicelidera tabeli Sandecje Nowy Sącz. Podopieczni Trenera Jacka rozegrali bardzo dobre spotkanie inkasując zasłużone 3 punkty. Gra młodych jaskółek w dniu dzisiejszym mogła się podobać, a akcje były płynne i szybkie co sprawiało wiele okazji do zdobycia bramki.

Trener po meczu powiedział: Bardzo dobre spotkanie i zasłużone zwycięstwo. Niewątpliwie długo czekaliśmy na tak dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Widać, że chłopców mocno cieszyła gra, a przeprowadzane akcje mogły się podobać. Cieszą kolejne występy zawodników z rocznika 2006, a dzisiejszy debiutant Krystian Król zaliczył trafienie ustalając końcowy wynik.

Unia Tarnów – Sandecja Nowy Sącz 5:0 (2:0)
Bramki: Zbylut x2, Soprych x2, Król
Skład: Wójcik – Ligeski, Bednarek, Panek, – Banek, Gawełczyk, Mida, Farbaniec – Zbylut, Soprych, Woloszczuk.
Zagrali również: Król, Jasiak, Kantor.

W czwartek zaległe spotkanie rozegrali juniorzy młodsi. Przy sztucznym oświetleniu podejmowali 5 zespół obecnego sezonu Garbarnie Kraków. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 3-1

Trener po meczu powiedział: Wyrównane spotkanie na dobrym poziomie rozegrały obydwie drużyny. Dzisiaj skuteczność drużyny z Krakowa stała na wyższym poziomie i to ona zdecydowała o losach meczu.

Unia Tarnów – Garbarnia Kraków 1 – 3 (1:2)
Bramka: Klepacki
Skład: Lipka – Panek, Kieroński, Banek – Woloszczuk, Poliszak, Kantor, Farbaniec – Mida, Klepacki, Szczurek
Zagrali również: Bednarek, Soprych, Michalik, Dudra, Zbylut, Garncarz, Gawelczyk.